مسابقه مهارت دانش آموزی توسط سازمان بسیج علمی مازندران برگزار می شود

599182 882

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران هادی موذن، از برگزای مسابقه ویژه مهارت دانش آموزی در ایام دهه فجر سال جاری در استان مازندران خبر داد.

وی تصریح کرد: این مسابقه تحت عنوان مهارت برگزار می‌شود که در موعد مقرر در ارتباط با این مسابقه و نحوه شرکت دانش آموزان اطلاع رسانی می‌شود.

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران با اشاره به فعالیت پایگاه‌های علمی در سطح استان مازندران، بیان کرد: ۵۰ درصد فعالان این کلاس‌ها دانش آموزان هستند.

وی با اعلام اینکه طرح شهاب که به معنی شناسایی استعدادهای برتر در حال حاضر در سطح پایگاه‌های علمی انجام می‌شود، گفت: اگر مردم علاقمند هستند که فرزندان آنها به لحاظ مهارتی در وضعیت مناسبی قرار گیرند برای کسب مهارت می توانند فرزندان خودشان را در پایگاه‌های علمی سراسر کشور ثبت نام کنند.

موذن در ارتباط با گسترش پایگاه‌های علمی در سطح مناطق محروم شهرهای استان، گفت: بنا داریم به صورت جدی در این حوزه فعالیت داشته باشیم.

وی اضافه کرد: در سال جاری ۲۲ پایگاه در حال تکمیل است، سال‌های آینده برای گسترش آنها اقدام مناسبی انجام می شود.

مسئول پایگاه علمی و پژوهشی استان مازندران در ارتباط با ظرفیت سنجی ایجاد پایگاه‌ علمی افزود: درخواست‌ها در اختیار سازمان و پس از بررسی و برآورد اولیه نسبت به ایجاد پایگاه علمی اقدام می شود.

انتهای پیام/۸۶۰۰۴

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

پیمایش به بالا