برگزاری ۸۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج /افتتاح بیمارستان ۶۴تختخوابی ولایت در ساری

سرهنگ حسین محمد رضایی در نشست خبری که به مناسبت هفته بسیج امروز عصردر محل سالن امامت سپاه کربلای مازندران برگزار شد.گفت:در هفته بسیج امسال ۸۰ عنوان برنامه برگزار می شود.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به توانمندی و ظرفیتی که در بسیج وجود دارد،گفت: برای رشد وتعالی انقلاب نیاز به تداوم برنامه ها و اهداف آن داریم.

حسین محمد رضایی با بیان اینکه امسال ۸۰ عنوان برنامه با شعار«بسیج، انقلابی و خدمتگزار»در استان به اجرا درمی آید،افزود:برگزاری برنامه پژواک ندای حضرت زینب «س»در روز یکشنبه ۳۰ آبان ماه سال جاری وراهپیمایی بزرگ اربعین با محوریت بسیجیان و حضور اقشار مختلف بخشی از برنامه های ماست.

رضایی بیان کرد:خطبه خوانی حضرت زینب «س»از سوی بسیج خواهران ،کارگاه آموزشی افزایش جمعیت،حضور نخبگان بسیجی در مدارس و تبیین گفتمان انقلابی گری، نهضت روشنگری و تجلیل از حلقه های صالحین، برگزاری نشست روشنگری با حضور اصحاب رسانه  در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان،اجرای رزمایش پدافندغیرعامل، جشنواره جهادگران «علم و فناوری»در دانشگاه آزاد ساری،اردوهای جهادی یک روزه،یادواره شهید شاخص استان از برنامه های  روز ۲ آذرماه است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه ۳ آذرماه سال جاری با عنوان «بسیج، انقلابی گری و کارآفرینی»نامگذاری شده است، افزود:در این روز نمایشگاه «توانمندی عرصه اقتصادمقاومتی»از سوی سازمان بسیج سازندگی در پارک ملل ساری برگزار می شود.

رضایی به امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان بسیج سازندگی کشور و اداره کل دامپزشکی اشاره کرد وگفت:براساس این تفاهم نامه در ۵۰ درصد روستاهای مازندران طرح واکسیناسیون طیورمحلی به اجرا درمی آید که مرحله نخست آن از روز ۳ الی ۶ آذرماه ادامه دارد.

وی افزود:افتتاح ۵ واحد اقتصادمقاومتی در نور،یادواره شهدای مازندران در سوادکوه و امامزاده عباس (ع) ساری ،همایش «ما زنده ایم»،رزمایش در شبکه های مجازی،کوهنوردی و صعودسراسری بسیج خواهران مازندران در ۴ محور،شامل شهرستان های نکا،سوادکوه،تنکابن و آمل،اجتماع بزرگ مدافعان حرم، ارائه مشاوره حقوقی در مصلی های نمازجمعه،برنامه مبارزه با فساد و افشاگری در دانشگاه آزاد قائمشهر،صبحگاه مشترک دانش آموزان و فرهنگیان مازندران،همایش روز بسیج حقوق دانان را بخشی دیگر از برنامه ها عنوان کرد.

رئیس ستاد گرامی داشت هفته بسیج بیان کرد:در روز ۶ آذرماه سال جاری بیمارستان ۶۴ تختخوابی «ولایت» متعلق به سپاه کربلای مازندران در میدان امام (ره)ساری و ۱۵۰ واحد خانه محروم از شهرستان گلوگاه تا رامسر با اعتبار ۶ میلیارد تومانی که ۱/۵میلیارد تومان کمیته امداد و مابقی را خیران هزینه کرده اند و چند سالن ورزشی در سطح استان افتتاح می شود.

وی افزود:۳۲۰حوزه مقاومت محلات در کل استان داریم که ۶۰ درصد آن ها دارای سالن ورزشی هستند و از سال ۹۱ که رهبر فرزانه به موضوع اقتصادمقاومتی اشاره کردند تا کنون ۸۰ میلیاردتومان اعتبار به مازندران آوردیم .

براساس این گزارش، به مناسبت برگزاری رزمایش بیت المقدس و کوثر مسابقه تهیه گزارش و عکس از سوی سپاه کربلای مازندران برگزار شده بود که بهناز مقدسی خبرنگار شهرستان نکا در حوزه گزارش و زکیه باباجانی عکاس خبرگزاری ایسنا در بخش عکس، نفرات برگزیده شدند.انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا