افتتاح بیمارستان ولایت/۱۵۰ واحد مسکن محرومین استان/نمایشگاه منهای نفت مازندران در ساری

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران، فردا از ساعت ۷ صبح الی ۱۲ ظهر چند پروژه اقتصادمقاومتی در ساری افتتاح می شود.

براساس این گزارش، افتتاح بیمارستان ۶۴ تختخوابی تخصصی ولایت در میدان امام «ره»، ۱۵۰ واحد مسکن محرومین با اعتبار ۶ میلیارد تومان که ۱/۵ میلیاردی کمیته امداد و مابقی از جانب خیران تأمین شده و نمایشگاه منهای نفت، از برنامه های هفته بسیج در روز ۶ آذرماه سال جاری است.

این برنامه ها فردا با حضور سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران ، مسؤولین کشوری ، نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی، اقشار مختلف سپاه کربلای مازندران برگزار می شود.

شایان ذکر است، نمایشگاه منهای نفت مازندران با میزبانی سازمان بسیج سازندگی استان و مشارکت اقشارمختلف سپاه در ۱۰۰ غرفه به عرضه توانمندی های اقتصادمقاومتی بسیجیان شهرهای مختلف مازندران در حوزه های علمی، تولید آبزی، صنایع تبدیلی و ..می پردازد.

نخبگان علمی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران هم با اختراعاتی مانند:سیستم هوشمند افزایش سطح راندمان و ایمنی زنبور عسل،قارچ کش بیولوژیک، سیستم هوشمند آبیاری،رطوبت سنج لیزری و سیستم هوشمند مجازی گلخانه و.. در این نمایشگاه حضوردارند.

این نمایشگاه از فردا تا ۱۰ آذرماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ شب برای بازدید عموم برپاست و بازدیدکنندگان علاوه بر بازدید می توانند از ظرفیت مشاوران و کارشناسان حوزه های کشاورزی، دامپروری، کارآفرینی و ..سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران به صورت رایگان برخوردارشوند.

 

پیمایش به بالا