رویکرد دشمن،علم زدایی از مراکز و دانشگاه ها است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،حسین محمدرضایی بعد از ظهر امروز در چهارمین مجمع فاطمی سازمان بسیج دانش‌آموزی مازندران که در سالن همایش‌های کانون پرورش فکری برگزار شد، با بیان اینکه لازم است در صیانت از انقلاب اسلامی تلاش شود، اظهار کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی بسیج نمی‌تواند از نظام اسلامی جدا شود.

وی با تأکید بر اینکه بسیج باید همراه انقلاب اسلامی برای رسیدن به مسیر نورانی باشد، افزود: دانش‌آموزان بسیجی باید تلاش کنند تراز علمی کشور را افزایش دهند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران پیشرفت همه جانبه کشور را منوط به علم و دانایی دانست و بیان کرد: عده‌ای با علم و دانش برای نابودی بشریت استفاده می‌کنند در حالیکه دانش باید با دانایی همراه باشد تا مسیر درستی پیموده شود.

رضایی رویکرد دشمن را علم‌زدایی از مراکز علمی و دانشگاه‌ها دانست و ادامه داد: تهی شدن جوانان کشور از علم و دانایی سبب غلبه دشمن بر جمهوری اسلامی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی در حالی دوران هشت ساله دفاع مقدس را گذراند که کشورهای جهان حزب بعث را پشتیبانی می‌کردند، تصریح کرد: در سایه معنویت پیروزی برای انقلاب اسلامی رقم خورد و اگر در مسیر خدایی قرار نگیریم پیروزی به نفع دشمن است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به پیشرفت همه جانبه کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: کشور در صنایع مختلف و مباحث هسته‌ای به توانمندی‌هایی رسیده که دشمن را نگران کرده است.

این مسؤول اظهار کرد: برای اینکه کشور در مسیر عزت و استقلال گام بردارد نیازمند کمک همه جانبه بسیجیان هستیم.

رضایی به تهاجم دشمن در تغییر سبک زندگی مردم کشور اشاره کرد و افزود: دو مدل آمریکایی در جهان تعریف شده است عده‌ای در جغرافیای کشور آمریکا زندگی می‌کنند و عده‌ای که می‌خواهند از سبک زندگی آمریکایی تبعیت کنند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان برنامه‌ریزی منسجمی برای تغییر سبک زندگی ما به روش آمریکایی دارند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه دشمن برای تهی کردن هویت جوانان کشور حرکت خزنده و زیر پوستی دارد، افزود: جمهوری اسلامی در مسیر الگوی جهانی شدن گام برداشت و دشمن با هجمه‌های مختلف مبارزه خود را شروع کرده است.

رضایی جنگ در کشورهای منطقه را بهانه دشمن برای رسیدن به جمهوری اسلامی دانست و گفت: لازم است جوانان کشور با معنویت، تبعیت از ولایت، علم‌آموزی و توکل به خدا از جمهوری اسلامی صیانت کند.فارس/

پیمایش به بالا