در تلاش برای امضای قرارداد تجاری سازی در فن بازارملی سال آینده هستیم

 

معاون پارک علم و فناوری استان در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران از امضای قراردادهای تجاری سازی در محل هفدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری خبرداد و افزود:  درتلاش هستیم تا در سال آینده شاهد امضای قراردادهای تجاری سازی در فن بازار از سوی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری مازندران و مراکز رشد وابسته در محل فن بازار ملی جمهوری اسلامی باشیم.

میثم سیفی با بیان اینکه پارک علم و فناوری مازندران از سال ۹۱در نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری حضور دارد،گفت: در نمایشگاه امسال بیش از ۱۰محصول از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری مازندران و مراکز رشد وابسته در غرفه پارک به معرض نمایش گذاشته شد.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری مازندران با اشاره به اینکه ۴ محصول شرکتهای مستقر در مجموعه پارک در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار از سوی وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد، افزود:این محصولات شامل سیستم خانه هوشمند، بردهاو نیم لوله های کلسیم سیلیکاتی، قایق هاورفن و دستگاه سختی سنج میکروهاردنس مدل MH4 بود.

وی با بیان ابراز رضایت مسئولان کشوری در بازدید از غرفه پارک علم و فناوری مازندران، گفت: نمایندگانی از کشورهای مالزی، اندونزی، عراق، سودان، سنگاپور برای بازدید از هفدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش وفناوری و فن بازار و غرفه پارک علم و فناوری مازندران حضور داشتند.

لازم به ذکر است، هفدهمین نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار که از ۲۴ آذرماه سال جاری آغاز شده است، امروز به پایان می رسد.

از زمان افتتاحیه تاکنون ،وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و معاون پژوهش و فناوری و معاون اداری و مالی و منابع انسانی، مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری آن وزارتخانه، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رؤسای پارک های علم و فناوری، رؤسا و معاونین دانشگاه ها، سرمایه گذاران خارجی و سایر علاقه مندان از غرفه پارک علم و فناوری مازندران واقع در سالن ۸ بازدید نمودند.

 انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا