تشکیل قرارگاه پیشرفت جهاد علمی با مشارکت وزارت علوم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی مازندران به نقل از سازمان مرکزی ،«حسین قدیانی» مسئول سازمان بسیج علمی کشور در اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری که با حضور سرلشکر فیروزآبادی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی با چالش‌ها و فراز و فرودهایی روبرو است که برای حل آن‌ها نیازمند استفاده از منش‌ها، روش‌ها و ایده‌هایی که بر گرفته از اندیشه‌های توحیدی است، می‌باشیم. لذا می‌بایست حرکت و گام اساسی در تولید علم نافذ برداریم.
وی افزود: گام‌ها و نگاه‌های جدیدی که در حوزه علوم انسانی وجود دارد می‌تواند تحول جدیدی ایجاد کند. بر این اساس بسیج به عنوان عناصری که هر گاه وارد هر صحنه‌ای شده به عنوان اکسیر باعث رشد و نمو بوده است، با موافقت وزیر علوم که روز گذشته صورت گرفت، قرارگاه مشترک «پیشرفت جهاد علمی» را تشکیل خواهد داد.
قدیانی عنوان کرد: در این جشنواره بیش از ۲ هزار طرح به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد ۲۷۰ طرح انتخاب شد. همچنین در این مراسم از ۴ خانه نخبگان از مجموعه ۳۰ خانه نخبگان به عنوان برترین‌ها تقدیر خواهد شد و از شش پایگاه برتر بسیج علمی کشور، تعدادی از خانواده‌های شهدای علمی و مدافعین حرم، محققان برتر دانشگاه آزاد، هشت طرح برتر و دو مرکز هدایت و حمایت نیز تجلیل می‌شود.
پیمایش به بالا