همایش ملی اندازه‌گیری جریان سیالات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بیسج علمی،پزوهشی و فناوری مازندران، در این همایش علاوه بر ارائه سخنرانی در حوزه‌های مختلف، میزگردهای تخصصی با حضور مسؤولین دولتی و کارشناسان و همچنین کارگاه‌های آموزشی متعددی توسط کارشناسان و اساتید منتخب برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه تجهیزات صنعت اندازه‌­گیری و کالیبراسیون با حضور شرکت­های داخلی و خارجی از دیگر فعالیت‌های این همایش است.

به دلیل اختصاص غرفه‌ای در این نمایشگاه تحت عنوان دستاوردهای دانشگاهی صنعت میترینگ، دانشگاه‌ها می‌توانند دستاوردهای مرتبط با صنعت میترینگ را اعم از طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌­های مرتبط که احیانا منجر به تولید محصول شده‌­اند، برای عرضه در نمایشگاه جنبی همایش ارائه کنند.

محورهای این همایش شامل «حقوق اندازه‌گیری»، «هوشمندسازی اندازه‌گیری»، «استانداردهای ملی و بین‌المللی در اندازه‌گیری»، «عملیات پرووینگ و کالیبراسیون انواع کنتور در صنعت»، «انواع فناوری‌های مربوط به میترینگ (اندازه‌گیری کمی و کیفی) در جریان‌های تک‌فازی و چندفازی» و «انتخاب، اجرا، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیر تجهیزات اندازه‌گیری و پرووینگ (کالیبراسیون)» است.ایسنا/

پیمایش به بالا