استفاده از ظرفیت نخبگان بسیجی در برگزاری کلاس‌های آموزشی

 به گزارش خبرنگار ما،امید ابراهیمی،کارشناس ارشد رشته مدیریتاز دانشگاه علامه طباطبایی است.

وی از خردادماه سال جاری مسئولیت پایگاه بسیج شهدای خیابان فلسطین را برعهده گرفته است ؛ پایگاه بسیج شهدای خیابان فلسطین در سال ۱۳۵۹ در مسجد حضرت موسی‌بن جعفر( ع) واقع در خیابان فلسطین تاسیس شد.

این پایگاه مفتخر به کسب عنوان یکی از برترین پایگاه کشور و استان مازندران در جشنواره سراسری مالک اشتر سازمان بسیج شده‌است.

ابراهیمی از شهریورماه سال جاری به عنوان مسئول پایگاه علمی شهرستان ساری معرفی شد.

ابراهیمی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری از مازندران با بیان اینکه ۵۲۱نفر عضو پایگاه بسیج شهدای خیابان فلسطین هستند،گفت:از این تعداد۳۰۴ نفر بسیج فعال و مابقی عادی هستند.

مسئول پایگاه علمی شهرستان ساری با اشاره به اینکه برگزاری کلاس‌های آموزشی دروس ریاضی،شیمی،فیزیک،زبان انگلیسی و عربی در طول سال جزو برنامه است،افزود:استفاده از ظرفیت نخبگان بسیجی در برگزاری این کلاس‌ها از اولویت‌های کاری پایگاه است.

این بسیجی بیان کرد:با توجه به افزایش تعداد نوجوانان به ویژه پشت کنکوری‌ها ، کلاس‌های مشاوره و انتخاب رشته تحصیلی برای این قشر برگزار می‌کنیم.

ابراهیمی فعالیت‌های فرهنگی و تفریحی در طول ایام مختلف سال  را بخش دیگری از برنامه‌های پایگاه بسیج شهرستان ساری عنوان کرد و گفت:در ایام خاص سال مانند ماه مبارک رمضان این برنامه‌ها برگزار می‌شود.

این بسیجی بیان کرد: با توجه به تازه تأسیس بودن پایگاه علمی سعی در شناسایی و طراحی برنامه‌های علمی برای سال آینده داریم.

وی با بیان اینکه سعی در ارتباط بیشتر بسیجیان با مسجد داریم،اضافه کرد: در همین راستا، همایش‌هایی با موضوع آموزش‌های مهارت افزایی کشاورزی، پزشکی مانند دیابت و فشارخون وخانواده ها در تربیت فرزندان برگزار می شود.

ابراهیمی با تأکید بر ارتباط بیشتر میان بسیجیان پایگاه محلات با سازمان‌های مختلف سپاه استان به ویژه بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،گفت:بسیجیان می‌توانند با حضور در کلاس‌های آموزشی و دریافت گواهینامه نسبت به اشتغال‌زایی خود اقدام کنند.

این بسیجی با ابراز علاقمندی نسبت به برگزاری کلاس‌های تخصصی در حوزه نرم افزار ،افزود:بسیجیان با یادگیری نرم‌افزارهای مختلف مانند فتوشاپ،طراحی و..می‌توانند با نهادهای مختلف همکاری داشته باشند.

مسئول پایگاه علمی شهرستان ساری با بیان اینکه از همکاری نهادهای حمایتی سپاه برای کمک به بسیجیان استقبال می‌کنیم،اضافه کرد:برای اجرای برنامه‌های علمی در سال آینده نیاز به حمایت این نهادها داریم. 

انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا