ارسال ۲۰۰ مقاله از سراسر جهان به کنگره بین‌المللی غدیر

 

 

دبیر کمیته علمی هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر گفت: ۲۰۰ مقاله از سراسر جهان به کنگره جهانی غدیر و دهکده جهانی معرفت ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران ، حبیب‌الله حلیمی امروز در هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر، اظهار کرد: شورای سیاست‌گذاری این کنگره با همکاری بیش از ۳۰ مرکز دانشگاهی و حوزوی تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی یکی از بخش‌های کنگره بین‌المللی غدیر و دهکده معرفت بوده است، افزود: مقالات علمی این کنگره به بیش از ۴۰۰ مرکز و سایت‌های علمی ارسال شده است.

دبیر کمیته علمی هفتمین کنگره بین‌المللی دکترین جهانی دهه غدیر با بیان اینکه ۲۰۰ مقاله از سراسر جهان به این کنگره ارسال شد، ادامه داد: از تمام کشورهای اسلامی به این جشنواره مقاله ارسال شد که این مسئله نشان دهنده جایگاه و اهمیت بالای آن است.

حلیمی با بیان اینکه تعدادی از مقالات به‌دلیل اینکه با جشنواره مرتبط نبود مورد بررسی قرار نگرفت، اضافه کرد: بعضی از مقالات برای راهیابی به جشنواره ارزیابی شدند.

وی با بیان اینکه ۱۹ مقاله در حد چکیده و ۳۸ مقاله به‌عنوان سخنرانی در این کنگره پذیرفته شده است، گفت: در پایان از برترین‌های این جشنواره تجلیل می‌شود.

 منبع:فارس

پیمایش به بالا