بهره مندی بیش از ۲ هزار محقق از خدمات رایگان شبکه آزمایشگاهی

به گفته وی، تاکنون ۴هزار و ۸۰۶ عضو حقیقی و ۱۵۹ عضو حقوقی اعضای این شبکه را تشکیل می‌دهند.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی خاطرنشان کرد:  از بازه زمانی ۲۶ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه سال جاری، ۲۱۸ عضو جدید به تعداد اعضای باشگاه مشتریان شبکه اضافه شده است و این در حالی است که تا ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری، ۲هزار و ۷۱۹ عضو به عضویت باشگاه مشتریان شبکه درآمده بودند.

اسدی‌فرد، با اشاره به تسهیلات ارائه شده در باشگاه مشتریان این شبکه اظهار کرد: اعضای باشگاه که عمدتا شرکتهای دانش‌بنیان، اساتید و نخبگان هستند می‌توانند از «طرح ویژه عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی» که شامل تخفیف ۱۵ درصدی تا سقف ۱۰ میلیون ریال خدمت آزمایشگاهی می‌شوند، بهره‌مند ‌شوند.

وی تسهیلات اعتباری را از دیگر تسهیلات این باشگاه نام برد و گفت: علاوه بر بهره‌مندی ۱۱۸ شرکت‌ دانش‌بنیان از طرح تخفیف ۵۰ درصدی تا سقف ۲۰میلیون ریال، ۲هزار و ۷۹۵ عضو باشگاه مشتریان شبکه از طرح تخفیف ۱۵درصدی تا سقف ۱۰ میلیون ریال و ۲۹۵ عضو بنیاد ملی نخبگان نیز از تخفیف ۶۰ درصدی تا سقف ۱۵میلیون ریال استفاده خواهند کرد.

اسدی فرد افزود: همچنین ۵۵ منتخب پسادکتری تا سقف ۵۰ میلیون ریال، ۴۷ سرآمد علمی ایران تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال و ۵۵ منتخب تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال و نیز بیش از هزار فرد معرفی شده از سوی ستادهای توسعه فناوری‌های راهبردی، از تسهیلات رایگان استفاده از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شده‌اند

پیمایش به بالا