همایش کسب و کار و ایجاد اشتغال در مازندران برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، گفت: همایش کسب و کار و ایجاد اشتغال در مازندران بر اساس تفاهم نامه طرح تکاپو به وسیله شرکت های بزرگ کشور با محوریت وزارت ارتباطات و وزارت کار و اداره کل ارتباطات مازندران برگزار می‌شود.

یدالله طهماسبی  اظهار کرد: همایش کسب و کار و ایجاد اشتغال در مازندران بر اساس تفاهم نامه طرح تکاپو به وسیله شرکت های بزرگ کشور با محوریت وزارت ارتباطات و وزارت کار و اداره کل ارتباطات مازندران، هفته آینده از یکشنبه تا سه شنبه در دانشگاه های استان برگزار می‌شود.

وی افزود: جشن تولید محتوای مجازی که از هیچ پول می‌سازند فرصتی استثنایی محسوب می‌شود.

طهماسبی، تصریح کرد: مهم ترین مزایای حوزه‌های محتوای دیجیتالی هزینه کم اقتصادی و ایجاد اشتغال در تمامی حوزه‌ها است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران، گفت: محورهای همایش در راستای درآمدزایی جهانی از طریق تولید کلیپ‌های شخصی، بررسی جایگاه و چشم‌انداز کسب ثروت در دنیای امروز، تولیدکنندگان برتر و درآمدهای نجومی آنان بحث می‌شود.

این مسئول، افزود: در این همایش پخش زنده و روند رو به رشد ترافیک و فضای مجازی بررسی و از دیدگاه برند جهانی نیز بر ترافیک مرور می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه پایان آذرماه برگزار می‌شود، گفت: محل برگزاری این همایش در دانشگاه نوشیروانی بابل، دانشگاه علم و فناوری شمال آمل، دانشگاه مازندران بابلسر، دانشگاه آزاد اسلامی ساری و دانشگاه پیام نور ساری است.ایسنا/

پیمایش به بالا