نمایشگاه منهای نفت مازندران بزودی آغاز به کار می کند

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران، غرفه داران نمایشگاه مهنای نفت «عرصه‌های اقتصادمقاومتی» در حال استقرار در محل پارک ملل ساری هستند و بزودی به صورت رسمی نمایشگاه آغاز به کار می کند.

مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران با بیان اینکه غرفه داران امروز در محل نمایشگاه منهای نفت«عرصه های اقتصادمقاومتی »مستقر می شوند، گفت:این نمایشگاه دارای ۱۰۰ غرفه به میزبانی سازمان بسیج سازندگی و همکاری سازمان های مختلف سپاه کربلای استان است .

محمدهادی مؤذن با اشاره به مشارکت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران در برگزاری نمایشگاه عرصه های اقتصادمقاومتی،افزود:بیش از ۲۰ عضو سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری استان با ابتکارات و اختراعاتی، مانند: سیستم هوشمند افزایش سطح راندمان و ایمنی زنبور عسل،قارچ کش بیولوژیک، سیستم هوشمند آبیاری،رطوبت سنج لیزری و سیستم هوشمند مجازی گلخانه و.. در این نمایشگاه حضوردارند.

موذن با اشاره به حضور کارشناسان و متخصصان سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران در رشته های مختلف اقتصاد مقاومتی (شیلات،دامپروری،دامداری و تکنولوژی و مکانیک کشاورزی و……) گفت:بازدیدکنندگان و علاقمندان به اشتغال زایی به صورت مستقیم و رایگان می توانند از راهنمایی کارشناسان استفاده کنند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از شنبه به مدت یک هفته در پارک ملل ساری مستقر است، افزود:بازدیدکنندگان می توانند از ساعت ۱۰صبح الی ۲۱شب از نمایشگاه بازدید و خرید کنند.

nama 8nama 6

به گزارش خبرنگار ما،نمایشگاه منهای نفت «عرصه های اقتصادمقاومتی» نتیجه زحمات بسیجیان در حوزه های علمی، صنایع دستی،تولیدات دامی، تولیدات آبزی، صنایع تبدیلی و ..است که با هدف توانمندسازی و ایجاد روحیه جوانان برای اشتغال زایی در حال برگزاری است.

سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران هم که از سال ۱۳۸۷با هدف حمایت از نخبگان و مبتکران بسیجی شروع به کار کرده است، در حال حاضر دارای بیش از ۱۳۰۰ عضو در گروه های سن با میانگین ۲۵ سال است.

این سازمان با مدیریت محمدهادی مؤذن و توانمندی نیروهای کاری در سال جاری رتبه نخست را میان سازمان های بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران کسب کرد.انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا