تقدیر از بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران

در  جشنواره استانی مالک اشتر ازمحمد هادی مؤذن مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران تقدیرشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران، با حضور سرداران مرتضی صفاری، محمدحسین بابایی و معاونت ها، رده ها و پاسداران موفق تر سپاه کربلای مازندران ششمین برنامه تجلیل از برترین های سپاه استان در قالب جشنواره مالک اشتر برگزار شد.

براساس این گزارش ششمین جشنواره مالک اشتراستان با حضور مسئول دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)  و فرمانده سپاه کربلا ، مسئولین سپاه استان و شهرستان و نفرات  برتر در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار شد.

در این جشنواره ازمحمد هادی مؤذن مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران تقدیرشد.

شایان ذکر است، در این جشنواره از ۴ معاونت، مرکز، رده و اقشار استانی که در ششمین جشنواره مالک اشتر کشور از سوی فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان برترین ها تقدیر شدند، تجلیل به عمل آمد.

همچنین  در ششمین جشنواره استانی مالک اشتر سپاه کربلا  بیش از ۱۹۰ معاونت، مرکز، رده و پایگاه برتر  به عنوان برترین های این دوره مورد تشویق قرار گرفته که ۵۰ معاونت، مرگز، رده و پایگاه به عنوان نماینده برترین ها  به صورت نمادین  از دست مسئول دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، فرمانده سپاه کربلا و مسئول حفاظت این سپاه مفتخر به دریافت لوح سپاس و هدایا شدند.

منبع:خبرگزاری بسیج

پیمایش به بالا