نخبگان درباره دشمنی آمریکا نسبت به ایران روشنگری کنند

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران، حسین محمدرضایی افزود:لازم است دغدغه ما نسبت به حفاظت از کشور بیشتر شود و در شرایط کنونی تنها پیروی و اطاعت از ولی فقیه، هماهنگی و همدلی می تواند به ما کمک کند.

رضایی با بیان اینکه امروز برای نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس نیاز به حمایت رسانه‌ها داریم، افزود:در سال جاری برنامه‌های دفاع مقدس حول دو محورتبیین نقش نظام سلطه و آمریکا در هدایت و حمایت از عراق و نهادینه کردن فرهنگ غنی دفاع مقدس  برگزارمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه تبیین نقش نظام سلطه با هدف آگاهی بخشی عمومی نسبت به دشمنی آشکارآمریکا صورت می گیرد، افزود:هدف ما این است که بگوییم دشمنی آمریکا وجود دارد.

رضایی  بیان کرد: در دوران دفاع مقدس حضور همه نیروها سبب پیروزی در جنگ با عراق شد، امروز هم بنابرفرمایشات رهبرفرزانه  نیاز به جهادکبیر داریم که همان روشنگری است.

جانشین فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور الی ۷ مهرماه سال جاری، گفت:برگزاری رژه نیروها و پیاده روی خانوادگی از برنامه های مشترک سپاه با نیروهای مسلح است.

وی با بیان اینکه در چندسال اخیربازسازی واقعه غدیربه عنوان یک برنامه فرهنگی در شهرستان‌های مختلف استان با استقبال مردم برگزارمی شود، افزود:برای تحکیم برنامه های فرهنگی همه نهادها مسئولیت دارند و باید همکاری کنند.

رضایی  نواختن زنگ مقاومت در مدارس، صبحگاه مشترک افتتاح خانه بهداشت در بابل، کلنگ زنی ۲ خانه محروم در بابلسر، افتتاح مزرعه پرورش بلدرچین در محمودآباد و برگزاری نمایشگاه اقتصادمقاومتی در رامسر را از برنامه‌های سپاه کربلا استان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

پیمایش به بالا