آمادگی استان برای برگزاری انتخابات کاملا الکترونیکی

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،اولین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان به ریاست قربانی، رییس مرکز برنامه ریزی، نوسازی و توسعه فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جلسه مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان اظهار داشت: پایداری خطوط ارتباطی استانداری با وزارت کشور و فرمانداری ها و بخشداری های سطح استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و فرآیندهای انتخابات با کمک این شبکه در سامانه جامع انتخابات اجرا و پیاده سازی می شود.

قربانی تاکید کرد: فرمانداران و بخشداران شخصا از سامانه جامع انتخابات استفاده نموده و امضا های الکترونیکی را در سامانه انجام دهند.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان، در ادامه از  آمادگی استان برای برگزاری انتخابات بصورت کاملا الکترونیکی خبر داد و افزود: زیر ساخت ها و بستر ارتباطی لازم  برای این امر در استان مازندران کاملا مهیا است.

وی در پایان از همکاری صمیمانه شرکت مخابرات منطقه مازندران و اداره کل زیر ساخت استان در بحث زیرساختی و ارتباطی و از اداره کل ثبت احوال استان در بحث کارت هوشمند ملی تقدیر کرد.استانداری/

پیمایش به بالا