تشکیل قرارگاه دانشجویی شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی مازندران

.

 

وی با بیان اینکه یکی از محورهای اصلی اوامر مقام معظم رهبری در چند سال اخیر مبحث اقتصاد و معیشت مردم بوده است، اضافه کرد:ایشان اقتصاد مقاومتی را  به عنوان راه کار تحقق عزت ملی و علاج مشکلات اقتصادی فعلی عنوان فرموده اند. .

مسئول بسیج دانشجویی مازندران بیان کرد: هدف این قرارگاه پیگیری مسایل بومی استانی در عرصه اقتصاد مقاومتی و اصرار بر تحقق آن با گفتمان سازی در میان جامعه دانشجویی و همچنین گسترش فضای گفتمانی در میان عموم مردم و مطالبه گری از مسئولین در خصوص رفع موانع تحقق این اقتصاد است تا ان شاء الله اقدام و عمل دانشجویی را در این عرصه متبلور کنیم.. وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با دانشجویان جهادی، گفت: ایشان فرمودند که برطرف کردن مشکلات کلان کشور بر عهده مسئولین عالی رتبه است، اما مطالبه گری دانشجویان اگر با مطالعه و اطلاعات دقیق و درست همراه باشد قطعا زمینه ساز تلاش بیشتر مسئولان برای حل مشکلات خواهد بود.

نوری افزود: به همین دلیل این قرارگاه با اعتقاد به این که کارآمدی نظام اسلامی با رهبری ولایت فقیه با تحقق اقتصاد مقاومتی که نظام اقتصادی مکتب رهایی بخش اسلام با ملاحظه مقتضیات عصری است بیش از پیش ثابت می شود ، جهت کمک به مسئولان در حل و فصل مشکلات اقتصادی استان تمامی تلاش خود را بکار می گیرد . لازم به ذکر است که دانشجوی بسیجی برادر طاهر نجفی به عنوان دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی استان مازندران معرفی گردیده است.

منبع:خبرگزاری بسیج مازندران

پیمایش به بالا