همایش استانی اقتصاد مقاومتی و نقش آن در توسعه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اعلام این خبر در حاشیه جلسه ستاد اجرایی همایش افزود : در این همایش که در راستای منویات مقام معظم رهبری و درسال اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل بر پا می گردد ، اثرات اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی در بهبود فضای اقتصادی و توسعه همه جانبه استان مازندران مورد ارزیابی صاحب نظران قرار خواهد گرفت .
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با اشاره به اینکه همایش روز ۱۴ اسفند ماه سال جاری در محل سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نور با حضور مهمانان و مقامات ملی و استانی برگزار می گردد ، اقتصاد مقاومتی – تولید و سرمایه ،اقتصاد مقاومتی – اقتصاد دانش بنیان ، اقتصاد مقاومتی – گردشگری ، اقتصاد مقاومتی – اقتصاد کشاورزی ، با تاکید بر تقویت تولید ملی را از مهم ترین محور های این همایش عنوان نمودند .
حسن خیریانپور در ادامه افزود : به منظور برگزاری هدفمند وموفق این همایش علاوه بر شکل گیری ستاد مرکزی ،۵ کمیته در بخش های پشتیبانی ،امنیتی ،تشریفات ، تبلیغات و اطلاع رسانی ، نمایشگاهی وعلمی نیز تشکیل گردید .
ایشان با اشاره به استقرار دبیرخانه این همایش در دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان نور ، از علاقمندی و مشارکت جدی فعالان اقتصادی و تشکلهای بخش خصوصی در این رویداد مهم خبر داد و از صاحبنظران ، اساتید و نخبگان استان خواستند در این همایش نقش موثر و محوری ایفا نمایند .
حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: در تاریخ های ۱۲ و ۱۳ اسفند ماه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در مازندران حضور یافته و طبق برنامه ریزی انجام شده در این همایش شرکت خواهند کرد.روابط عمومی استانداری مازندران/

پیمایش به بالا