حضور نخبگان بسیجی در مدارس به منظور تبیین گفتمان انقلاب اسلامی

 

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،فرمانده سپاه کربلای استان در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه های دهه فجر پرداخت و گفت:برنامه گلبانگ انقلاب در مدارس،رژه موتوری از فرودگاه به مناسبت سالگرد ورود امام راحل به کشور وجشنواره عماربخشی از برنامه ها است.

سردار محمد حسین بابایی با بیان اینکه نخبگان بسیجی جهت تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در مدارس حضور می یابند،افزود:اعزام تیم بسیج جامعه پزشکی برای خدمات رسانی به مردم از برنامه های سپاه است.

وی به برپایی نمایشگاه و فروشگاه اقتصادمقاومتی در۷ شهرستان اشاره کرد و گفت:۱۰ سالن ورزشی صالحین به منظور استفاده عموم با مساحت ۵هزار متر مربع در دهه فجر افتتاح می شود.

بابایی با بیان اینکه ۱۶واحد خانه محروم در دهه فجر افتتاح می شود،افزود:اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور،برگزاری جشن انقلاب،اجرای مراسم در شب پیروزی انقلاب،راهپیمایی ۲۲بهمن از برنامه های دیگر دهه فجر امسال است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان کرد: مقام معظم رهبری مسیرانقلاب را درچند مرحله ترسیم کردند که پیروزی انقلاب  و در ادامه ایجادنظام اسلامی،تشکیل دولت اسلامی وتمدن بزرگ اسلامی از جمله این مراحل است.

بابایی با اشاره به اینکه در دولت اسلامی بسیاری از مسائل زیربنایی حل می شود،افزود:در میانه راه هستیم، بسیاری از اقدامات انجام شده ولی تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

وی با بیان اینکه در مقابل نظام اسلامی،تفکر کفر قرار داردکه با اسلام مخالف است،تصریح کرد:برخی از افراد مخالف انقلاب در طول سال ها، بسیار ضربه وارد کردند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه تلاش برای تحقق دولت اسلامی پاک و زیبا ادامه دارد،افزود:تمام کشورها آرزوی این دولت را خواهند داشت.

 انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا