استفاده از محققان جوان در شرکت دانش بنیان دارویی مرکز رشد سلامت مازندران

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،دکتر علیرضا رفیعی، PhD ایمنولوژی پزشکی و استاد دانشگاه علوم پزشکی مازندران است که در پنجمین جشنواره تحقیقات طبری دانشگاه های علوم پزشکی منطقه یک کشور برگزیده شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات بسیاری در تولید داروهای نوترکیب انجام دادم ،گفت:این داروها در درمان سرطان استفاده می شوند و به همین دلیل به عنوان برگزیده جشنواره انتخاب شدم.

دکتر رفیعی با اشاره به عضویت در شرکت دانش  بنیان فناور،افزود:این شرکت به مدت یک سال و نیم است که ثبت شده و ۳ ماه هم از فعالیت رسمی آن می گذرد.

برگزیده پنجمین جشنواره تحقیقات طبری با بیان اینکه شرکت دانش بنیان با ۵ محصول وارد مرکز رشد شده است،افزود:امیدواریم بزودی محصولات شرکت در چرخه تولید وارد شود تا در بهبود شرایط بیماران تأثیرگذارباشد.

دکتر رفیعی با اشاره به ارتباط با پارک علم و فناوری مازندران، اضافه کرد: با توجه به اینکه مرکز رشد سلامت مستقل شده است بیشتر در این محل کار می کنیم.

برگزیده پنجمین جشنواره تحقیقات طبری بیان کرد:بنیاد نخبگان استان با رای زنی هایی که داشتیم، قول همکاری به ما دادند و اگر در آینده گسترش همکاری دهیم حتما از این سازمان ها و مراکز حامی استفاده می کنیم.

وی افزود:هدف ما این است تا در شرکت دانش بنیان از محققان جوان استفاده کنیم تا آن ها از آموخته های تئوری خود به صورت عملی استفاده کنند.انتهای پیام/

پیمایش به بالا