درگاه بانکی شخصی بدون نیاز به نماد الکترونیک به بهره‌برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،ابراهیم حسینی نژاد، مدیرعامل شرکت ارائه کننده این خدمات گفت: با راه‌اندازی این سیستم پرداخت الکترونیک از این پس تمامی کاربران می‌توانند درگاه بانکی شخصی خود را بدون نیاز به نماد الکترونیک داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: این سامانه که در نشانی الکترونیکی Pay.ir قابل دسترسی است مناسب کسب و کارهای نوپا است و می‌تواند در زمینه تسهیل‌گری این کسب و کارها بسیار راه گشا باشد.

وی با اشاره به گسترش روزافزون فناوری اطلاعات و گرایش به استفاده از خدمات الکترونیک گفت: از دیگر دستاوردهای این مجموعه درگاه پرداختی موبایلی است که قابلیت ویژه‌ای را به اپلیکیشن‌هایی که خدمات پرداخت دارند ارائه می‌دهد. در واقع اپلیکیشن‌هایی که از این سرویس پرداختی استفاده می کنند در هنگام اتصال کاربرانشان به درگاه پرداخت، نیازی به سوییچ کردن بر روی جستجوگر وب را ندارند و صفحه پرداختشان درون خود اپلیکیشن برای کاربر گشوده می‌شود.

حسینی نژاد با اشاره به رونمایی از این سامانه در نمایشگاه الکامپ افزود: نسخه اندروید این خدمت از سوی پرداخت الکترونیک سپ برای استفاده بر روی اپلیکیشن‌های اندرویدی تهیه شده و در آینده‌ای نزدیک نسخه آی ا اس آن هم عرضه خواهد شد که با دریافت مجوزهای لازم به متقاضیان عرضه می‌شود.ایسنا/

پیمایش به بالا