اهمیت پایگاه اطلاع رسانی خانه نخبگان در جذب مخاطبین علمی و دانشگاهی

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،هم زمان با رشد استفاده از نرم افزارها و فضای مجازی در جامعه، اهمیت بهره برداری درست و مناسب از سوی رهبرفرزانه همواره مورد توجه بوده است.

به طوری که در بیانات ایشان به دانشجویان، طلاب، بسیجیان و نخبگان توصیه شده است تا با حضور در فضای مجازی زمینه تبلیغ و ترویج مفاهیم و مبانی علمی واسلامی را فراهم آورند.

در همین راستا سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران به منظور راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی خانه نخبگان که فرصتی برای استفاده عموم از استعدادها و ظرفیت های اعضا را فراهم می آورد ،کارگروه IT را برگزار کرد.

براساس این گزارش،محمد هادی مؤذن مسئول سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران نظرات و پیشنهاداتی در خصوص نحوه راه اندازی سایت خانه نخبگان ارائه داد.

اهمیت پایگاه اطلاع رسانی خانه نخبگان در جذب مخاطبین علمی و دانشگاهی

مسئول خانه نخبگان استان مازندران هم با بیان اهمیت پایگاه اطلاع رسانی در جذب مخاطبین علمی و دانشگاهی،افزود:لازم است تنوع و نگاه متفاوت سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد.

میرامیدهادیانی با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی نخبگان که شامل رشته ها و فعالیت های افراد فعال در این حوزه می شود، بروی سایت قرار می گیرد،اضافه کرد:لازم است سایت ویژگی های لازم برای استفاده عموم دانشجویان،اساتید و نخبگان استان را داشته باشد.

 انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا