اهمیت ۱۶ آذر در حفظ روحیه استکبار ستیزی دانشجویان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،شهرام نوری  با بیان اینکه ۱۶ آذر ماه نشان از برائت نسل جوان کشور از سیاست های استکباری است، اظهار کرد: وقتی دانشجوی مسلمان انقلابی سفر رئیس جمهور کشور استکباری را نمی پذیرد و حاضر است در مقابل گلوله سینه سپر کند باید دانست دانشجو چشم بیدار جامعه است و در مقابل ظلم و استکبار می ایستد.

نوری گفت: دانشجوی انقلابی با درک درست از شرایط زمان در مقابل توطئه های ابرقدرت های دنیا می ایستد و اجازه تعدی به منافع ملی و مذهبی کشور را نمی دهد.

وی افزود: متاسفانه روز دانشجو در حال تبدیل شدن به یک جشن معمولی بدون در نظر گرفتن علت نام گذاری آن است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران روز دانشجو را از نظر استکبار ستیزی مهم ارزیابی کرد و گفت: این روز به دانشجویان یادآوری می کند اگر روزی به نام دانشجو در تقویم کشور ثبت شده به خاطر روحیه استکبار ستیزی آنان بوده و این امر آنقدر مهم است که نمی توان آن را نادیده گرفت و به فراموشی سپرد.

وی بسیج دانشجویی را مصمم به احیای وقایع ۱۶ آذرماه دانست و تاکید کرد: اگر روز دانشجو بدون در نظر گرفتن معیارهای استکبار ستیزی و آرمان های انقلابی در نظر گرفته شود معنایی ندارد.

نوری با بیان اینکه دانشجویان انقلابی امروز، همان دانشجویان پیرو خط امام (ره) دیروز هستند، افزود: همانگونه که لانه جاسوسی استعمار بزرگ به دست دانشجویان مومن انقلابی تسخیر شد امروز نیز دانشجویان مومن انقلابی با در نظر گرفتن منویات رهبر معظم انقلاب آماده تسخیر مواضع شوم دشمن استکباری است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران تصریح کرد: ۶۰ هزار دانشجوی بسیجی مازندرانی مانند لشکری گوش به فرمان هستند تا در مقابل هجمه های فرهنگی، سیاسی و عقیدتی دشمن بایستند و جلوی نفوذ آن ها را به هر شکل ممکن بگیرند.ایسنا/

پیمایش به بالا