هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری مازندران افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران، هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری مازندران با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.

معاون پارک علم و فناوری مازندران با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری  افتتاح شد، گفت: در این مراسم از ۴ محصول واحدهای فناور رونمایی شد که شامل؛ سامانه نرم افزار۱۱۸ شرکت دانش بنیان ابریارانه طبرستان، محصول ربات ویدئومتری برای بازرسی خطوط فاضلاب شرکت فناوری هوشمندآروین، شرکت سوییچ پریال مدرن سیستم البرز و پکیج القایی شرکت دانش بنیان تولیدی صنعتی مخزن فولاد رافع از جمله این محصولات است.

میثم سیفی با اشاره به استقبال گرم دانش آموزان و دانشجویان استان از هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری استان، افزود: بیش از  ۸۶۰دانش آموز و ۴۰۰ دانشجو از صبح امروز ۱۶آذرماه  تاکنون از نمایشگاه بازدید کردند.

وی با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری هم زمان با دومین فن بازار از امروز تا ۱۸ آذرماه سال جاری ادامه دارد،گفت: مراسم اختتامیه در روز پنجشنبه با حضور دکتراسماعیل قادری فر مدیرکل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار می شود.

براساس این گزارش، هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری مازندران با همکاری ۳۰ سازمان، دستگاه اجرایی، دانشگاه های دولتی، آزاد و سایر مراکز علمی در حال برگزاری است.

امسال بخش ویژه ای با عنوان کسب و کاردانش آموزی و دانشجویی درنظر گرفته شده تا گروه سنی دبیرستان و دانشجویان مقطع کارشناسی به سمت اقدامات پژوهشی و فناوری جذب شوند؛ برگزاری فن بازی ،کارگاه های آموزشی، آشنایی با ۱۵۰ محصول فناوری تجاری سازی شده و نشست سرمایه گذاری حوزه فناوری از برنامه های جانبی نمایشگاه است.

ایسنا

پیمایش به بالا