برگزاری همایش تعامل فعالان صنعت و معدن مازندران / تأکید برلزوم برقراری ارتباط با واحدهای صنعتی

به گزارش خبرنگار ما،مجمع بسیج مهندسین صنعت و معدن فرصتی فراهم آورد تا اعضا برای پیشبرد اهداف سازمان و کمک به واحدهای صنعتی راه کارهای لازم را ارائه دهند.

براساس این گزارش استفاده از تجربیات مهندسین صنعتی در کمک به واحدهای دارای مشکل،آشنایی با ظرفیت ها و استعدادهای اشتغال زایی استان و همکاری اقشار مختلف بسیج به منظور پیاده سازی اهداف اقتصادمقاومتی در استان خلاصه مطالب بیان شده از سوی اعضا بود.

IMG 8023

تأکید برلزوم برقراری ارتباط با واحدهای صنعتی

در ادامه مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن مازندران بر لزوم برقراری ارتباط بیشتر با واحدهای صنعتی،معدنی و عارضه یابی درست مشکلات برای تعیین الگوی مناسب اردوی جهادی تأکید کرد.

عسگری تصریح کرد: در تحقق این هدف می توانیم از ظرفیت دیگر اقشار بسیج بهره ببریم و به صورت کارشناسی شده اقدام به تدوین طرح الگوی جهادی کنیم.

رتبه برتر سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن در جذب

مهندس هادی عسگری با اشاره به توانایی سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن برای ایجاد زیرساخت های لازم در جهت جذب نیرو،افزود:تاکنون جذب و ساماندهی خوبی در کانون های نواحی صورت گرفته به طوری که جزو استان های برتر کشور هستیم

 عسگری بیان کرد:سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان  جذب،ساماندهی و به کارگیری مهندسین صنعتی را جزو ۳ مرحله مأموریت های کانون شهرستان ها می داند.

وی با اشاره به اینکه فرصت زیادی برای رسیدن به اهداف مورد نظر نداریم،تصریح کرد: باید دست یابی به دو مرحله پایانی را به صورت موازی در دستورکار قرار دهیم.

 

IMG 8021

 

راه اندازی کارگروه نرم افزار در سازمان

مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن مازندران با بیان اینکه تاکنون توانستیم کارگروه های صنعت و معدن را به صورت تخصصی ساماندهی کنیم،افزود: برای توسعه فعالیت ها نیازمند همکاری و هم افزایی مدیران کانون ها هستیم. .

عسگری با اشاره به راه اندازی کارگروه نرم افزاری در این نهاد،گفت: این کارگروه می تواند تمامی نیازمندی های نرم افزاری مدیران کانون ها را برطرف کند.

وجود ۴۸شهید صنعتی در استان

وی بیان اینکه ۴۸ شهید صنعتی در استان توسط بسیج مهندسین صنعتی شناخته شد، اظهار کرد: اسامی تمامی این شهدا در پایگاه اینترنتی سازمان بسیج مهندسین صنعتی مازندران بار گذاری شده است. انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا