نمایشگاه« توانمندی عرصه اقتصادمقاومتی»در هفته بسیج برگزار می شود

 

سرهنگ غلامرضا شریعتی در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران شعار هفته بسیج امسال را «بسیج و خدمت رسانی» عنوان کرد و گفت:معمولا  خدمات رسانی سازمان بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی و ارائه خدمات رایگان در قالب برگزاری نمایشگاه و.. به علاقمندان به اشتغال زایی صورت می گیرد.

شریعتی با بیان اینکه  نمایشگاه« توانمندی عرصه اقتصادمقاومتی»در هفته بسیج برگزار می شود، گفت:در این نمایشگاه دستاوردهای عرصه های  کشاورزی با رویکرد صنایع تبدیلی در معرض نمایش عموم قرار می گیرد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی مازندران با اشاره به اینکه هدف از برگزاری نمایشگاه نشان دادن اقداماتی که در بخش صنایع تبدیلی انجام دادیم، افزود:کارشناسان مشاور شغلی در نمایشگاه مستقر هستند و به بازدیدکنندگان و جویندگان کار مشاوره می دهند.

وی  با بیان اینکه نمایشگاه در روز ۴ آذرماه سال جاری با ۱۰۰ غرفه آغاز می شود، اضافه کرد:برگزاری نمایشگاه به مدت یک هفته است ولی با هماهنگی شهرداری ساری قصد داریم در صورت علاقمندی بازدیدکنندگان نمایشگاه تا یک ماه ادامه یابد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی مازندران با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه روزنه ای برای راهنمایی افرادی که قصد اشتغال زایی دارند، افزود: احساس می کنیم علاقمندان به اشتغال زایی با حمایت و مشاوره شغلی و اعتباری می توانند هر فعالیتی را انجام دهند.انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا