نخستین استودیو سرگرمی در ساری را راه اندازی کردیم

میرجمال الدین از زمان دانشجویی در زمینه نرم افزاری فعالیت می کرد تا اینکه با راه اندازی نخستین استودیو تولید بازی های کامپیوتری وارد کسب و کار اینترنتی شد.

وی با بیان اینکه استودیو «رستان »در زمینه تولید بازی های کامپیوتری، نرم افزار و بازی موبایل و تورهای مجازی فعالیت دارد،گفت:در حال حاضر پروژه هایی که به صورت استارت آپ است را قبول می کنیم.

این مهندس کامپیوتر با اشاره به اینکه بازارهای ما اینترنتی است، افزود:معمولا نهادها یا افرادی که نیاز به انتقال مضامین فرهنگی به جامعه از طریق بازی کامپیوتری دارند به ما مراجعه می کنند.

این کارآفرین با بیان اینکه چندسال در بیرون از مرکز رشد واحدهای فناور تخصصی دانشگاه آزاد ساری کار کردیم،اضافه کرد:به دلیل هزینه های بالا دفتر کار با کمک مرکز رشد دانشگاه آزاد توانستیم از میزان هزینه کم کنیم و به مدت نزدیک به یک سال که شرکت ما ثبت شده است.

این مهندس کامپیوتر با اشاره به اینکه مرکز رشد خدمات آموزشی هم داده است،گفت:ولی آموزش های تخصصی را در تهران گذرانده ایم چون در مازندران چنین استودیویی وجود ندارد.

میرجمال الدین با بیان اینکه نخستین و تنها استودیو تولید بازی های کامپیوتری و نرم افزاری در ساری هستیم، افزود:در حال حاضر ۶ نفر در استودیو رستان کار می کنند و با توجه به اینکه کار ما پروژه ای است، ۱۰ الی ۱۵ نفر هم به صورت متغیر همکاری دارند.

این کارآفرین به برنامه های آینده استودیو رستان اشاره و اضافه کرد:قصد داریم با توسعه فعالیت استودیو در مازندران، یکی از استودیوهای بزرگ کشور باشیم.

وی بیان کرد:تاکنون دو پروژه با عنوان خدمات تور مجازی جامع شهدای استان گلستان و بازی مزرعه مهارت برای اداره کل فنی و حرفه ای گلستان انجام دادیم.

 انتهای پیام.ن.ک/

پیمایش به بالا