مازندران میزبان مسابقات باشگاه هوایی بسیج کشور

 سرهنگ پاسدار میر جمال جلیلیان گفت:  مسابقات باشگاه هوایی بسیج کشور شامل پرواز با کایت و  پاراگلایدر است که در شهر سرخ رود شهرستان محمود آباد مازندران انجام می شود.

 این مسئول افزود:  در مسابقات باشگاه پروازی (هوایی) بسیج حدود ۱۲۰  نخبه ورزشکار حضور دارند که مازندران به سبب میزبانی  و  برخورداری از خلبانان زبر دست در مسابقات امتیاز ویژه ای دارد.

 سرهنگ جلیلیان اظهار کرد: انتظار می رود با اجرای این گونه مسابقات  مراحل رشد و پیشرفت  نیروهای باشگاه هوایی  استان برای کاربردی نمودن و ارتقاء توان عملیاتی فراهم گردد.

 معاون تربیت بدنی سپاه کربلا از برگزاری برنامه های فرهنگی در ایام مسابقات باشگاه هوایی بسیج کشور در سرخ رود افزود:  انشاء الله قرار است  باتفاق مسئولین و تعدادی از ورزشگاران باشگاه هوایی از خانواده های معزز شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم مازندران دیدار به عمل آوریم.

 وی عیادت از جانبازان را هم در زمره برنامه روز افتتاحیه مسابقات باشگاه هوایی دانست و اشاره کرد:  نورافشانی(فشفشه) و برپایی جنگ شادی و احیا روحیه شور و نشاط در سواحل سرخ رود  مبین توجه تربیت بدنی سپاه به مباحث فرهنگی و ارتقاء  معنویت در کنار تربیت بدنی است.

 معاون تربیت بدنی سپاه کربلا یادآور شد: در برنامه افتتاحیه مسابقات باشگاه هوایی بسیج سراسر کشور  سردار فضلی به عنوان میهمان ویژه حضور خواهند داشت.

وی با توجه به سطح بالای مسابقات و حضور نخبه گان باشگاه هوایی استان در این دوره ابراز امیدواری کرد  تا تیم پروازی بسیج مازندران مراتب برتر  را از آن خود نماید.

پیمایش به بالا