لزوم حمایت بیشتر از بسیجیان برای موفقیت در حوزه علمی

به گزارش خبرنگار ما،مرتضی فرجی،کارشناس فقه و حقوق از دانشگاه آزاد تنکابن و به مدت ۲ سال که مسئولیت پایگاه بسیج مسجد جامع شهر را برعهده گرفته است.

وی بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف را دارد واز شهریورماه سال جاری به عنوان مسئول پایگاه علمی شهرستان تنکابن معرفی شده است.

فرجی در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری از مازندران با بیان اینکه ۳۰۰نفر عضو داریم،گفت:نیمی از این تعداد ،بسیجیان فعال هستند.

مسئول پایگاه علمی شهرستان تنکابن بیان کرد:در طول سال کلاس‌های مختلف ریاضی،زبان،کامپیوتر،آموزش نرم‌افزار و فضای مجازی در محل مسجد جامع برگزار می‌کنیم.

وی با اشاره به برگزاری کلاس ریاضی و زبان در بهمن ماه سال جاری،افزود:اعضای پایگاه بسیج علاقه بسیاری به شرکت در کلاس‌های عکاسی،فیلمبرداری و آزمایشگاهی در رشته شیمی دارند که در صورت داشتن امکانات مناسب، می‌توانیم زمینه برگزاری این کلاس‌ها را فراهم کنیم.

فرجی با بیان اینکه مردم همکاری خوبی در حمایت و کمک به پایگاه بسیج دارند،اضافه کرد:نیاز به حمایت و همراهی مسئولان سپاه برای جبران برخی کمبودها مانند وسایل سرمایشی و گرمایشی داریم.

مسئول پایگاه علمی شهرستان تنکابن با اشاره به اینکه سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری در تلاش برای  دریافت بودجه  و حمایت از نخبه‌های بسیجی است،گفت:نوجوانان و جوانان بسیجی دارای ظرفیت‌ها و توانمندی بالایی هستند که با حمایت لازم سبب پیشرفت استان می‌شوند.

وی افزود:بسیجیان با ایمان و استعداد بالا و توقع پایین فعالیت بسیار خوبی دارند، برای همین با کمی توجه بیشتر از سوی مسئولان می‌توانند به موفقیت‌های چشمگیری در حوزه‌های مختلف علمی دست یابند.

 انتهای پیام:ن.ک/

پیمایش به بالا