دوره آموزشی مزاج شناسی،پرورش ماهی و گل و گیاه

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران،مدیرآموزش و پژوهش سازمان از برگزاری دوره آموزشی مزاج شناسی،پرورش ماهی «گرم،سردابی،زینتی»،گل و گیاه و ساخت تراریوم و نگهداری گل های آپارتمانی خبرداد.

مهندس علی حاجیان با بیان اینکه دوره آموزشی مزاج شناسی ویژه جامعه پزشکی و مهندسان رشته کشاورزی و مرتبط است، گفت:بسیاری از پزشکان نسبت به مزاج بیماران آگاهی لازم ندارند و همین عامل در انتخاب دارو نقش اساسی دارد.

مدیربخش آموزش و پژوهش سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران افزود:به منظور آگاهی بخشی نسبت به تعیین نوع مزاج افراد،دوره آموزشی مزاج شناسی در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵و ۱۶دی ماه سال جاری در ساعت ۱۶ الی ۲۰از سوی این سازمان برگزار می شود.

وی اضافه کرد:با توجه به علاقمندی کارآفرینان جوان و سایر اقشار جامعه نسبت به پرورش ماهی «گرم،سردآبی و زینتی»و «گل و گیاه زینتی »کلاس علمی و آموزشی پرورش ماهی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۵و ۶بهمن ماه در ساعت ۱۶ الی ۱۹و دوره آموزشی پرورش گل و گیاه زینتی در روزهای ۱۳و۱۴بهمن ماه در ساعت ۱۶الی ۲۰ درمحل خیابان آیت الله مطهری (طبرستان)،جنب دانشکده فنی امام محمد باقر(ع)،مرکز رشد فناوری و پایگاه علمی شهید بخشی ساری برگزار می شود.

لازم به ذکر است،حداقل تعداد فراگیران برای برگزاری کلاس ها ۱۰نفر است.

 

پیمایش به بالا