نرم افزار کمک مربی رشته ورزشی بدنسازی ساخته شد

مجتبی پاشایی ، کارشناس مهندسی صنایع و ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازارتوانست برای نخستین بار نرم افزار ورزشی کمک مربی بدنسازی را بسازد.

وی  که مدیر شرکت دانش بنیان تولید نرم افزار سیستم اندروید موبایل و IOS که محصول آن ها نرم افزار کمک مربی بدنسازی است، درگفت‌وگو  باخبرنگار سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری مازندران گفت:این نرم افزار در حوزه سلامت ورزشی، پرورش اندام و بدنسازی کاربرد دارد.

komak morabi

پاشایی با اشاره به اینکه نرم افزار کمک مربی برای نخستین بار در دنیا طراحی شده است، افزود:این نرم افزار ارتباط میان مربی و ورزشکار برقرار می کند و مربی امکان برنامه ریزی برای تمرین خاص هنرجوی خود را دارد و همین عامل سبب تفاوت آن با نرم افزارهای مشابه است.

وی با بیان اینکه رشته ورزشی بدنسازی نوعی رشته مادر محسوب می شود و همه ورزشکاران باید دارای تناسب اندام خوبی باشند، اضافه کرد:در بسیاری از نرم افزارهای مشابه برنامه های آماده شده به صورت رندوم در اختیار همه ورزشکاران قرارمی گیرد ولی در نرم افزار کمک مربی «بدنسازی» قابلیت طراحی  و تحلیل برنامه ورزشی برای هر فرد با قابلیت جسمی از سوی مربی وجود دارد.

مدیرشرکت دانش بنیان تولید نرم افزارسیستم اندرویدموبایل با اشاره به استفاده چند باشگاه ورزشی از نرم افزار کمک مربی و اعلام رضایت آن ها، گفت:با همین نرم افزار در جشنواره خوارزمی شرکت کردیم و منتظر داوری هستیم.

پاشایی با بیان اینکه سابقه فعالیت ورزشی بدنسازی دارم و در گذشته خلاء وجود چنین نرم افزاری را حس کردم، افزود: همین موضوع سبب پیگیری و ساخت نرم افزار کمک مربی «بدنسازی» شد.

این مخترع نرم افزار کمک مربی بیان کرد:در حال حاضر به مدت یک سال و نیم که برروی پروژه نرم افزار کمک مربی کار کردیم و چندماهی که در حوزه تجاری سازی وارد شدیم.

مدیرشرکت دانش بنیان تولید نرم افزارسیستم اندرویدموبایل با اشاره به اینکه بیش از یک سال است که به عضویت پارک علم و فناوری مازندران درآمده، گفت:در طول این مدت پارک علم و فناوری استان حمایت مالی خوبی از شرکت کرده است و امکاناتی مانند:حضور در اتاق فکر، مشاوره در زمینه بازاریابی و حقوقی و..در اختیار ما قرارداده است.

این مخترع اضافه کرد:قرار است پارک علم و فناوری نرم افزار کمک مربی «بدنسازی» را به عنوان تنها محصول بین المللی در حوزه ICT معرفی کند.

وی با بیان اینکه پیگیر ثبت نرم افزار کمک مربی «بدنسازی» هستیم، افزود:در حال رای زنی با باشگاه های مختلف کشور برای معرفی و عرضه این نرم افزار هستیم.انتهای پیام.ن.ک/

پیمایش به بالا